[rank_math_breadcrumb]

Koronavirus: Rozšíření služeb a odklad splatnosti faktur

Vzhledem ke vzniklé situaci ve spojitosti s krizovým nařízením vlády a karanténě kvůli koronaviru COVID-19 jsme se rozhodli pro rozšíření služeb a odložení splatnosti faktur pro naše klienty. Chápeme, že nastalá situace bude mít velký dopad na celou ekonomiku a současně se mnoho firem potřebuje adaptovat na nové podmínky, proto také my chcme nabídnout zrychlené služby, které pomohou firmám v této nelehké době a současně prodloužíme splatnosti všech faktur, abychom ulevili finanční zátěži.

Prodloužení splatnosti faktur

Pro všechny naše klienty prodlužujeme splatnost faktur minimálně o 1 měsíc, aby se mohli plně věnovat práci, která jim pomůže se adaptovat na novou ekonomickou situaci. V případě potřeby poskytneme také prodlouženou dobu splatnosti.

Zrychlená tvorba webů a miniprojektů

Vzhledem k tomu, že byla nařízena celostátní karanténa a mnoho firem, které nabízejí služby především ve svých provozovnách a pobočkách přichází o stabilní příjem, dochází k rozšíření našich služeb. Nabídneme zrychlenou přípravu jednoduchých informační stránek, objednávkových systémů nebo jednoúčelových webových aplikací.

Všechny projekty, které budeme zpracovávat v rámci tohoto projektu bude možno v budoucnu nadále rozšiřovat a vylepšovat, ale v rámci krizového stavu se chceme zaměřit především na rychlost dodání a funkčnost řešení. Více informací a aktuální kapacity se dozvíte na speciálním webu https://koronavirus.pageart.cz/

Pro koho jsou zrychlené služby?

Služby jsou určeny pro firmy, které nabízejí služby a produkty především v kamenných prodejnách a potřebují se přizpůsobit celostátní karanténě nabídnutím služeb prostřednictvím webových stránek. Jedná se například o objednávkové systému pro restaurace, přípravu informačních stránek nebo jednoduché webové aplikace.

 

Pomoc v boji s koronavirem

Z každé zakázky, kterou zpracujeme v rámci zrychlených služeb, darujeme 10% na dobročinné účely, přesněji na boj s koronavirem, případně na zmírnění dopadů celé situace. Aktuální částku budeme uvádět na našem webu a následné darování provedeme v rámci veřejného hlasování.

Dodržujte prosím nařízení vlády, omezte vycházení a kontakt s lidmi. Situaci máme ve svých rukou.