O nás

Krátké představení našeho týmu, abyste měli lepší představu o tom, kteří specialisté se o vás a vaše projekty budou starat.

Jan drábek

Jednatel / Kodér

Ondra Cabalka

Projektový manažer

David Uhlík

Webdesigner / Kodér

Mladá firma s velkým nadšením

Naše webové studio je poměrně mladá firma, ale náš tým sestává z odborníků, kteří se v oblasti grafiky, marketingu a webdesignu pohybují dlouhá léta. Prošli jsme velkými firmami i malými startupy a nakonec skončili společně v našem studiu, kde každý dělá přesně to, co jej baví a jde mu nejlépe.

Je nás pouze několik, ale každý z náš perfektně ovládá a odvádí svoji práci, a když spojíme síly dohromady, vznikají skvělé projekty. Pojďte s námi na kafe a uvidíte, že vás také přesvědčíme. Nebo se podívejte, proč se rozhodnout právě pro nás.

0
Let zkušeností
0 +
Úspěšných projektů
0
Hodin týdně hlídáme weby

Pojďte do toho s námi

Můžete nám zanechat svůj kontakt a my se vám ozveme během krátké doby telefonicky nebo mailem. Případně můžete také vyplnit nezávaznou poptávku.

Nezávazná poptávka

Můžete vyplnit nezávaznou poptávku našich služeb a my pro vás vypracujeme podrobnou cenovou nabídku vytvoření webových stránek nebo eshopu a poté se rozhodnete, zda využijete našich služeb. Můžete se podívat také na orientační ceník.

Odesláním formuláře berete na vědomí, že uvedené osobní informace jsou použity výhradně za účelem komunikace a navázání spolupráce a nejsou ukládány do databáze ani sdíleny s třetími stranami.