Volné kapacity

Naším cílem je především plnit termíny a dodávat velmi kvalitní výstupy. Proto si potřebujeme hlídat kapacity na další projekty. Podívejte se tedy na naše časové možnosti, abyste měli lepší představu o tom, kdy budeme schopni Váš projekt realizovat.

Aktuální stav našich kapacit

Snažíme se vždy plnit termíny, a proto máme jasně dané kapacity pro naše zakázky. Zelená hodnota udává volné kapacity pro daný kvartál (případně pro levné weby). Pokud jsou naše kapacity plné, můžete nás kontaktovat a sdělíme vám naše časové možnosti pro konkrétní projekt.

Q1 (1. čtvrtletí roku 2020)
25%
Q2 (2. čtvrtletí roku 2020)
50%
Q3 (3. čtvrtletí roku 2020)
75%
Q4 (4. čtvrtletí roku 2020)
75%
Levný web (aktuální kapacita)
65%

Pojďte do toho s námi

Můžete nám zanechat svůj kontakt a my se vám ozveme během krátké doby telefonicky nebo mailem. Případně můžete také vyplnit nezávaznou poptávku.

Nezávazná poptávka

Můžete vyplnit nezávaznou poptávku našich služeb a my pro vás vypracujeme podrobnou cenovou nabídku vytvoření webových stránek nebo eshopu a poté se rozhodnete, zda využijete našich služeb. Můžete se podívat také na orientační ceník.

Odesláním formuláře berete na vědomí, že uvedené osobní informace jsou použity výhradně za účelem komunikace a navázání spolupráce a nejsou ukládány do databáze ani sdíleny s třetími stranami.