+420 777908360 info@pageart.cz

Proč právě my

Pokud stále vybíráte tu správnou firmu pro Váš nový projekt, tak určitě čtěte dál a dozvíte se, proč spolupracovat právě s námi.

Vysoká kvalita a cenová dostupnost

Naše studio je mladou a rozrůstající se firmou plnou lidí zapálených do práce, kterou děláme s radostí. Snažíme se vybudovat kvalitní společnost, která nabízí služby vysoké kvality za příznivé ceny.

Individuální přístup k projektům

Každý projekt je pro nás unikátní a stejně tak k němu přistupujeme. Nezáleží na tom, jestli se jedná o rozsáhlé stránky pro velkou firmu nebo návrh vizitek pro začínajícího podnikatele. Naše postupy jsou ve všech případech stejné a výsledky stejně kvalitní.

Termíny máme pod kontrolou

Hlídáme si termíny a přesně víme, kolik máme k dispozici času. Nesnažíme se hledat externí pracovníky jenom proto, abychom získali zakázku, kterou nedokážeme sami stihnout v termínu. Když se dohodneme na přesném datu předání projektu, je to pro nás závazné.

Kompletní kontrola v klientské zóně

Máme vlastní klientskou zónu, kde vidíte všechny Vaše projekty, můžete vytvářet tikety pro podporu, zadávat nové úkoly a máte kompletní přehled fakturace. S námi Vás nemůže nic překvapit.

Staráme se o vás i vaše projekty

Předáním projektu pro nás nic nekončí. Všechny naše weby jsou hostovány na našem serveru, abyste se nemuseli o nic starat. Pravidělně vše zálohujeme, provádíme aktualizace, řešíme zabezpečení a zajišťujeme nepřetrřitý provoz.

Sledujeme trendy a jdeme s dobou

Neustále se vzděláváme v oboru. Většina z nás má práci jako koníčka, takže i ve svém volném čase čteme nejrůznější články, sledujeme přednášky a navštěvujeme konference (například WordCamp), které nás udrží v obraze.

Napište nám a přesvědčte se sami

Odesláním formuláře beru na vědomí, že mnou zadané osobní údaje nebudou dále sdíleny s třetími stranami a budou použity výhradně pro komunikaci za účelem uzavření spolupráce. V případě, že nedojde k dohodě stran, budou tyto osobní údaje neprodleně odstraněny.