Profesionální audit wordpress webu

Máte pocit, že Vám stránky nepřinášejí takový užitek, jaký jste od nich očekávali nebo máte velmi nízkou návštěvnost a malé množství nových zákazníků? Pravděpodobně bude někde zásadní problém s kvalitou Vašeho webu. Prvním krokem je určitě analýza webových stránek, která Vás nasměruje k tomu správnému řešení.

Kompletní analýza stránek

V rámci auditu webových stránek postavených na redakčním systému WordPress provádíme kompletní analýzu, která pomůže odhalit veškeré nedostatky Vašich stránek a nasměruje Vás k řešení těchto problémů. Svět webových stránek se neustále mění, dochází k vývoji nových technologií, změnám algoritmů a občas je těžké držet krok. Stránky, které byly před pár lety perfektně zpracované, nemusí v dnešní době vyhovovat potřebným standardům. Právě proto je audit webu prvním krokem k vylepšení Vašich stránek.

Kvalita zpracování stránek

Kontrola kvality webových stránek z pohledu zpracování zdrojového kódu, použitých technologií a jejich zátěž.

Rychlost webu

Odhalení vlivů na pomalé načítání webových stránek. Prověření konfigurace serveru a její vliv na rychlost.

SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

Prověření stavu z pohledu optimalizace pro vyhledávače a rozpoznání problémů, které mají negativní dopad na návštěvnost a stav indexování.​

Vizuální stránka

Ověření stavu z pohledu návštěvníků a odhalení problémů, které mohou způsobovat zhoršení procházení a ztrátu návštěvnosti.

Zabezpečení

Prověření stavu zabezpečení stránek, které bývají velmi často napadeny především automatickými roboty.

Použité technologie

Detekce nevhodně zvolených technologií, pluginů nebo nástrojů, které mohou ohrozit bezpečnost nebo rychlost a návrh vhodného řešení.

Proč potřebujete audit a jak probíhá

Audit webových stránek je prvním a velmi důležitým krokem k odhalení a následnému řešení problémů. Velmi často se stává, že jste s webem relativně spokojení, ale pravděpodobně nemáte představu o tom, jaké množství problémů se ve skutečnosti skrývá pod povrchem. Když připravujeme nové webové stránky pro naše klienty, také vždy začínáme analýzou, abychom měli ihned představu, jak můžeme udělat stránky ještě lepší.

1. Zadání

Stačí nám poslat kontakt a my se Vám ozveme s dalším postupem.

2. Analýza

Provedeme analýzu webových stránek podle zvoleného typu autidu.

3. Výsledný audit

Dodáme Vám kompletně zpracovaný audit v PDF s návhy řešení objevených problémů.

Máte zájem o audit?

Pokud máte zájem o provedení analýzy webových stránek, stačí nám poslat pomocí formuláře adresu stránek a kontaktní email a my se Vám obratem ozveme s dalším postupem.

Můžete se rozhodnout mezi základním auditem, který provedeme zdarma nebo kompletní analýzou.

Vypracujeme Vám nabídku zdarma

Potřebujete nový web, eshop, plakát, vizitky, letáky nebo optimalizaci pro vyhledávače, ale nevíte co všechno to bude obnášet a kolik to vlastně bude stát? Napište nám prostřednictvím formuláře nezávaznou poptávku služeb a my se Vám ozveme. Čím více informací nám o projektu poskytnete, tím přesnější nabídku Vám dokážeme vytvořit.

Vyplnění formuláře Vás k ničemu nezavazuje. Je pouze na Vás, jestli se rozhodnete využít našich služeb.

Odesláním formuláře beru na vědomí, že mnou zadané osobní údaje nebudou dále sdíleny s třetími stranami a budou použity výhradně pro komunikaci za účelem uzavření spolupráce. V případě, že nedojde k dohodě stran, budou tyto osobní údaje neprodleně odstraněny.