Profesionální webové stránky

Specializujeme se na tvorbu webových stránek téměř 10 let. Pracujeme výhradně se systémem WordPress, který je perfektním nástrojem nejen pro malé projekty, ale také pro webové stránky s pokročilými funkcemi a rozsáhlým obsahem.

Připravujeme jednoduché internetové vizitky, ale také pokročilé stránky pro velké firmy. Nic pro nás není nemožné. Rád pro Vás vypracujeme cenovou nabídku zdarma.

Děláme lepší weby

Konkurence v oblasti webových stránek ve obrovská, proto se snažíme dělat weby vždy lépe než ostatní. Vytváříme moderní, bezpečné, rychlé a optimalizované webové stránky, které vyhovují aktuálním trendům po funkční, vizuální a technické stránce. Máme nastaveny vlastní standardy, které jsou aplikovány na všechny weby. Neděláme práci polovičatě.

Moderní design

Vzhled každého webu je unikátní. Vytváříme vždy design, který koresponduje s danou značkou nebo produktem a odpovídá aktuálním trendům a požadavkům.

Responzivita

Zobrazení na mobilních zařízeních je v dnešní době naprostou nezbyteností, proto jsou stránky perfektně optimalizované pro mobily a tablety.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Můžete mít krásný a moderní web, ale pokud není k nalezení, pravděpodobně bude k ničemu. Proto všechny weby optimalizujeme pro vyhledávače.

Bezpečnost

Útoky na webové stránky jsou naprosto běžné, právě proto se zaměřujeme na zabezpečení, abychom měli jistotu, že nebudou weby nikdy napadeny.

Rychlost

Načítání stránek je jedním z hodnotících kritérií vyhledávače, právě proto vytváříme a nastavujeme weby tak, aby byly velmi rychlé a téměř okamžitě načtené.

Neomezené možnosti

Nezáleží na tom, jakou funkci pro web potřebujete. Nic pro nás není nemožné a vytvoříme web přesně podle Vašich představ, aby fungoval přesně tak, jak potřebujete.

Vypracujeme Vám nabídku

Napište nám Vaši představu o webových stránkách a my pro Vás zdarma vypracujeme cenovou nabídku pro nové webové stránky. Můžeme se také osobně setkat v Brně, Praze, Hodoníně nebo Rožnově pod Radhoštěm, kde si upřesníme veškeré informace.

Odesláním formuláře beru na vědomí, že mnou zadané osobní údaje nebudou dále sdíleny s třetími stranami a budou použity výhradně pro komunikaci za účelem uzavření spolupráce. V případě, že nedojde k dohodě stran, budou tyto osobní údaje neprodleně odstraněny.

Vypracujeme Vám nabídku zdarma

Potřebujete nový web, eshop, plakát, vizitky, letáky nebo optimalizaci pro vyhledávače, ale nevíte co všechno to bude obnášet a kolik to vlastně bude stát? Napište nám prostřednictvím formuláře nezávaznou poptávku služeb a my se Vám ozveme. Čím více informací nám o projektu poskytnete, tím přesnější nabídku Vám dokážeme vytvořit.

Vyplnění formuláře Vás k ničemu nezavazuje. Je pouze na Vás, jestli se rozhodnete využít našich služeb.

Odesláním formuláře beru na vědomí, že mnou zadané osobní údaje nebudou dále sdíleny s třetími stranami a budou použity výhradně pro komunikaci za účelem uzavření spolupráce. V případě, že nedojde k dohodě stran, budou tyto osobní údaje neprodleně odstraněny.